https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/slot-demo/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-server-luar/https://penerbit.undip.ac.id/js/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-pulsa/https://ojs.americaspg.com/slot-server-luar/https://forum.im.ncue.edu.tw/pages/data-hk/http://sistemasi.ftik.unisi.ac.id/pages/slot-server-luar/https://inspektorat.enrekangkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://slot-deposit-pulsa.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://aar-healthcare.com/gates-of-gatot-kaca/https://slot-demo.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://slot-dana.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://www.univbaru.ac.id/slot-server-luar/https://www.univbaru.ac.id/slot-demo/https://sisumaker.tapselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://sisumaker.tapselkab.go.id/uploads/slot-demo/https://layanan.gorontalokab.go.id/assets/slot88/https://layanan.gorontalokab.go.id/assets/slot-demo/http://jih.fh.unsoed.ac.id/pages/akun-pro-thailand/https://ppb.uinsatu.ac.id/siyasa/slot-deposit-pulsa/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/public/slot-deposit-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/public/slot-deposit-dana/https://layanan.gorontalokab.go.id/cloud/slot-deposit-dana/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/public/slot-gacor/ Gastro Plch - O firmě
Foto1 Foto2 Foto3 Foto4

Gastro Plch s.r.o

tel.: 315 626 288

O firmě

O FIRMĚ

Specializovaný Velkoobchod potravin pro veřejné stravování - GASTRO PLCH s.r.o. je obchodní firma založena 01.08. 2007 . Společnost má svoji provozovnu ve Velkém Borku u Mělníka.

Základním předmětem podnikání je koupě od renomovaných potravinářských firem a prodej těchto potravin,polotovarů,koření,nealkoholických nápojů,mraženého masa,zeleniny, mléčných výrobků či cukrovinek,aj.

Provádíme komplexní dodávky celého sortimentu pro veřejné stravování jako jsou školní jídelny,zdravotnická a sociální zařízení,soukromé vývařovny, hotely, restaurace,nápravná zařízení či dětské tábory. Našim cílem je komplexní servis a spokojený zákazník.

Od 01.07.2016 nabízíme kompletní sortiment čerstvého ovoce a zeleniny.Ceník naleznete na našich stránkách.Ceny jsou každý týden aktualizované